Centrum Badań i Usług Psychologicznych – Podkowa Leśna (Brwinów, Pruszków) i Skierniewice

Centrum Badań i Usług Psychologicznych

Centrum Badań i Usług Psychologicznych

PRACOWNIE PSYCHOLOGICZNE: Podkowa Leśna i Skierniewice
PRACOWNIE PSYCHOLOGICZNE: Podkowa Leśna i Skierniewice

O nas

Diagnoza, orzecznictwo i edukacja psychologiczna od 1989 r.

Informacje o działalności

Centrum Badań i Usług Psychologicznych istnieje od 1989 roku. Pracownie psychologiczne w Podkowie Leśnej (wcześniej w Brwinowie) i Skierniewicach, jako pierwsze w Polsce, otrzymały rekomendację Stowarzyszenia Psychologów Transportu w Polsce. Serdecznie zapraszamy zainteresowanych z okolicznych miejscowości takich jak: Brwinów, Pruszków, Nadarzyn, Milanówek, Grodzisk Mazowiecki, Błonie, Ożarów Mazowiecki, Żyrardów, Sochaczew, Łowicz, Rawa Mazowiecka.

Wykonujemy badania wstępne, okresowe, kontrolne i profilaktyczne z zakresu psychologii transportu oraz psychologii pracy (tzw. psychotesty, psychotechnika), prowadzimy specjalistyczne warsztaty i treningi. Nasza oferta kierowana jest zarówno osób prywatnych jak i firm.

Z naszych usług korzystały dotychczas – między innymi – takie instytucje jak jak Sejm, Ministerstwo Zdrowia, Ministerstwo Transportu, Państwowa Inspekcja Pracy, Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, Główny Inspektorat Transportu Drogowego. 

Od czasu powstania, pracowniami kieruje Andrzej Markowski (trzydzieści dwa lata prowadzenia badań i diagnoz w dziedzinie i psychologii pracy i psychologii ruchu drogowego) zapewniając najwyższy standard świadczonych usług i ich dostosowanie do oczekiwań klientów.

Dr Andrzej Markowski - psycholog transportu

Andrzej Markowski

Współautor metodyki psychologicznych badań kierowców, autor standardów postępowania psychologicznego, autor programów psychokorekcyjnych dla kierowców z grup ryzyka, wykładowca na studiach podyplomowych dla psychologów  na Uniwersytecie Warszawskim, Uniwersytecie Jagiellońskim i Uniwersytecie Opolskim, honorowy przewodniczący Stowarzyszenia Psychologów Transportu, wiceprzewodniczący Związku Pracodawców Psychologii Pracy przy Konfederacji Pracodawców Rzeczpospolitej Polskiej.